KONTAKT

MediaLab s.c.
Bożena Rożenek
Zbigniew Rożenek

Beskidzka 25
91-612 Łódź

Dział handlowy:
kom.: 505 202 200
stojaki@stojaki-standy.pl

Spradź naszą ofertę:
Roll-up
MediaLab
Klasyfikacja ETIM
CAT tools for InDesign

STOJAKI STANDY - POSTAW SIĘ !

Jeżeli posiadasz wizję produktu opowiedz ją nam, a nasi graficy ją zwizualizują. Zaproponują alternatywne rozwiązania, podpowiedzą, jak uzyskać interesujący efekt. Kluczem jest indywidualne podejście do potrzeb klienta - dopasowanie produktu do realnych potrzeb
i warunków, jakie ma spełnić stojak. Czy ma stać w miejscach o dużym natężeniu ruchu, czy ma wykazywać się wzmocnioną wytrzymałością, czy też może ma lekką formą prezentować Twoją ideę, myśl, produkt. Nie każdy stand musi w krzykliwy sposób przyciągać uwagę. Nierzadko prostota i lekkość są kluczem do cichego, ale efektywnego przekazu.

Przejrzałeś naszą galerię i nie widzisz projektu, który by Ciebie satysfakcjonował? Nie szkodzi. Zadzwoń, napisz - pytaj. Lubimy nowe wyzwania, lubimy tworzyć i z chęcią zmierzymy się z Twoją wizją. Szukasz rozwiązania nieszablonowego, stojaka nietypowego? Obecne technika pozwala projektować, wizualizować i tworzyć nawet najśmielsze projekty. To że takich nie znalazłeś w naszych referencjach, oznacza że jeszcze nie znalazł się śmiałek chętny do przekraczania granic.

STOJAKI ŁÓDŹ ? - STOJAKI POLSKA !

Jesteśmy firmą z Łodzi, ale zapraszamy do współpracy również klientów z terenów Polski i z zagranicy. Posiadamy doświadczenie w realizacji dużych projektów na skalę Europy, jak i mniejszych projektów dla lokalnego klienta.


 

www.stojaki-standy.pl

Design: MediaLab