STOJAKI-STANDY.PL

Nasz zespół jest częścią agencji reklamowej MediaLab z Łodzi. W ramach naszej działalności zajmujemy się projektowaniem
i tworzeniem elementów wspomagających sprzedaż i działy marketingu.
Wspólną od wielu lat cechą prowadzonych przez nas projektów jest troska o zapewnienie kompleksowości i wysokiej jakości oferowanych usług promocyjnych. Nie wahamy się przed wykorzystaniem w realizowanych pracach nietypowych materiałów,
a swoją kreatywnością i dynamiką wpisuje się doskonale w strategie promocji Państwa firmy. Dziedziny działalności naszych Klientów są bardzo różne: od przemysłu elektrotechnicznego, przez branżę budowlaną i deweloperską, przemysłu kosmetycznego czy przemysłu tworzyw sztucznych, branżę samochodową, branżę medyczną, kulturę/sztukę . Naszym celem jest spełnienie wszystkich oczekiwań Klienta. Najwyższy standard materiałów i wykonania oraz dbałość
o szczegóły są naszym wyróżnikiem na rynku.Nasz zespół składa się z wysokiej klasy fachowców od reklamy: grafików designerów, doradców handlowych, inżynierów, product managerów. Wszyscy jesteśmy gotowi do podejmowania coraz to nowych wyzwań.

AKTUALNOŚCI

2014-04-18

Życzenia

Niech nadzieja i radość zapukają do Państwa drzwi, A Święta Wielkiej nocy obfitują w miłość i wzajemną życzliwość. Wesołego Alleluja!

Życzy firma MediaLab ...

2013-12-23

Życzenia

Spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w zaciszu domowego ogniska oraz wielu sukcesów w nadchodzącym nowym roku 2013!

Życzy firma MediaLab ...

2013-06-20

Nowe stojaki - nowe realizacje

Nasza oferta została poszerzona o nowe rozwiązania. Prezentujemy najnowsze modele stojaków....

Czytaj całość...

 

www.stojaki-standy.pl

Design: MediaLab