I. Poznanie oczekiwań klienta

W fazę opracowania projektu, zaangażowany jest dział marketingu, inżynierowie
i artyści plastycy. Celem działania całego zespołu jest poznanie Państwa potrzeb. Umożliwia nam to tworzenia maksymalnie wydajnego i efektownego projektu.

II. Projekt

Nasz sztab artystów plastyków, designerów i inżynierów gotowy jest służyć Państwu wiedzą i doświadczeniem w zakresie prezentacji marki i optymalnej konstrukcji produktu. Indywidualne podejście jest gwarantem realizacji unikalnego stojaka, który pozwoli Państwa firmie błyskotliwie zaprezentować się na rynku.

III. Kontakt z klientem

Skomplikowany i duży projekt wymaga często rozmowy bezpośredniej z klientem. Nasi przedstawiciele handlowi są do Państwa dyspozycji. Jesteśmy gotowi udać się na spotkanie w dowolne miejsce Polski i Europy. Zapraszamy Państwa również do odwiedzenia naszej siedziby.

IV. Prototyp

Wykonujemy protypy cyfrowe wszystkich projektowanych stojaków. W przypadku niestandardowych i skomplikowanych stojaków reklamowych wykonujemy protoyp pozwalajacy Państwu na przetestowanie rozwiązania.

V. Produkcja

Cały czas doskonalimy nasz park maszynowy by lepiej sprostać Państwa oczekiwaniom. Kupujemy nowoczesne maszyny i dbamy o edukację technologiczną naszych pracowników.

VI. Logistyka

Współpracujemy z firmami logistycznymi, które od lat działają na krajowym i zagranicznym rynku. Znając nasze najwyższe standardy działania łączą się z nami w celu zapewnienia Państwu najwyżej jakości usługi.

AKTUALNOŚCI

2014-04-18

Życzenia

Niech nadzieja i radość zapukają do Państwa drzwi, A Święta Wielkiej nocy obfitują w miłość i wzajemną życzliwość. Wesołego Alleluja!

Życzy firma MediaLab ...

2013-12-23

Życzenia

Spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w zaciszu domowego ogniska oraz wielu sukcesów w nadchodzącym nowym roku 2013!

Życzy firma MediaLab ...

2013-06-20

Nowe stojaki - nowe realizacje

Nasza oferta została poszerzona o nowe rozwiązania. Prezentujemy najnowsze modele stojaków....

Czytaj całość...

 

www.stojaki-standy.pl

Design: MediaLab