STOJAKI REKLAMOWE I EKSPOZYCYJNE

Stand informacyjny

STOJAKI INFORMACYJNE

Stojaki informacyjne realizowane są zawsze pod określony produkt lub Państwa wizję. W zależności od Państwa potrzeb stojak tego typu może przybierać różne formy i wielkości. To bardzo wygodna forma reklamy, która dzięki lekkości i mobilności może stać się nośnikiem przekazu na wszelkiego rodzaju imprezach i promocjach. Innym walorem stojaka jest to, że zajmuje bardzo mało miejsca, a dzięki wysokiej jakości materiałów dobrze znosi częsty transport i intensywne używanie. To naprawdę idealne dopełnienie wszelkiego rodzaju stoisk wystawienniczych, na których zawsze brakuje miejsca na materiały reklamowe. Na tym stojaku można umieścić wszystkie ważne informacje, które skupią uwagę klienta. Do produkcji konstrukcji wykorzystuje się drewno, karton, tworzywa sztuczne, metale.

Stojak na ulotki

STOJAKI NA ULOTKI

Kartonowy stojaki na ulotki to doskonały pomysł na prezentację wszelkich materiałów reklamowych firmy. Ten nowoczesny nośnik promocji wizualnej daje możliwość zagospodarowania przestrzeni w sposób, jaki sami chcemy. Dostępna forma stojaka zatrzymuje uwagę każdego klienta. Smukły kształt kartonowego stojaka oraz prosta podstawa u dołu dowodzą jego stabilności . Konstrukcja ścianki daje możliwość rozbudowy i modyfikacji stojaka, realizując Państwa wizje i odpowiadając na Państwa potrzeby. Materiały reklamowe są bardzo dobrze wyeksponowane i równocześnie komponują się z całością w integralny sposób. Proponowany przez nas produkt jest bardzo lekki i mobilny. W transporcie jest bezproblemowy i bardzo skuteczny w promowaniu marki czy produktu. Zapewniamy również znakomitą jakość druku na naszym produkcie.

Stojak kartonowy z półkami

STOJAKI KARTONOWE

Jest to szeroka i wszechstronna grupa stojaków reklamowych i standów, które wykonane są z najtańszego i najpowszechniejszego materiału jakim jest papier. Dzięki temu można uzyskać wyjątkowy produkt: lekki, przenośny i wszechstronny stojak. Standy kartonowe są także nade wszystko tanie i ich montaż jest o wiele szybszy i mniej czasochłonny niż stojaków z tworzy sztucznych, drewna czy metali. Kartonowe stojaki reklamowe oferuję również możliwość adoptowania wszelkich kształtów co jest naturalną właściwością papieru. Inną cechą, która stwarza ogromne możliwości wzbogacenia przekazu jest możliwość zadruku, koloryzowania całej powierzchni stojaka. Stojaki kartonowe w swej prostocie stanowią szerokie pole do wykorzystania takiego standu, mogą to być stojaki informacyjne, ekspozycyjne, dystrybutory ulotek, potykacze.

Stand Ekspozycyjny - Stojak do eksponowania towaru

STAND EKSPOZYCYJNY

Stojaki ekspozycyjne to szeroka gałąź stendów reklamowych, których głównym celem jest wyeksponowanie produktu w atrakcyjny dla oka sposób. Wystawiony towar na ta takim stojaku ma przebić się do świadomości i uwagi klienta. Ma podkreślić walory i szczególność oferty, a nade wszystko ma odróżnić i podkreślić jej oryginalność. Stojaki ekspozycyjne rozróżniamy na podłogowe, ladowe i inne o nietypowej konstrukcji. Oprócz głównego szkieletu, najczęściej metalowego, zawiera wkomponowaną grafikę z logiem producenta lub innym charakterystycznym dla marki wzorem. Stojaki takie projektuje się specjalnie pod dedykowaną grupę produktów z uwzględnieniem ich wagi, rozmiaru i kształtu.


 

www.stojaki-standy.pl

Design: MediaLab